top of page

המדריך השלם: מהם הסימנים לכך שבן הזוג בוגד ?

לא תמיד אנו שמים לב אליהם או מוכנים להודות בכך, אך סימנים מקדימים יכולים להצביע על בגידה של אחד מבני הזוג. כך תוכלו לזהות אותם ולהקדים תרופה למכה

כיום, בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, שהביאה אלינו רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינספור אתרי היכרויות ברשת, הדרכים בהן ניתן למצוא פרטנר מהצד השני הפכו לקלות ומגוונות מאי פעם.

הבעיה מתחילה כאשר גם אלו שבאו בברית הנישואין יוצרים קשרים חדשים, ואלו מקבלים אופי רומנטי ואינטימי. ראייה לאחוז הבגידות, הגדל מיום ליום, היא ריבוי המודעות להשכרת חדרים לפי שעות, במיוחד בערים. כתוצאה מהאפשרויות הרבות שנקרות בדרכם, שני בני הזוג נדרשים לעמוד בפיתויים יום יומיים, אך לא תמיד הם מצליחים בכך. לפעמים בגידה של בן זוג , הנה חד פעמית אשר מניעיה וסיבותיה הם מגוונים ורבים,

יחד עם זאת, ניתן לזהות בקלות בגידה מתמשכת. דיאטה וירידה במשקל, רכישת בגדים חדשים ושינוי באורך חיי המין הם רק כמה מהסימנים המקדימים, כאשר כל אחד בנפרד או כמה מהם יחד, יכולים להעיד כי בן הזוג בוגד.

אלו הסימנים המקדימים שיעזרו לכם לזהות בגידה מראש:

שיחות טלפון לבן הזוג – בן הזוג מתחיל לקיים שיחות טלפון מקדימות, שמטרתן לאשר ולחזק את המועד לבגידה וליצור עבורו אליבי טוב. בן הזוג מודיע מראש כי היום יאחר להגיע הביתה – בין אם נאלץ אלץ להישאר בעבודה כי מתקיימת פגישה חשובה וכי לא יהיה זמין, בין אם משום שהוא נפגש עם חבר או מכל סיבה אחרת. כולנו נשארים לעיתים בעבודה או נפגשים עם חברים לאחריה, אך סימן לבגידה יהיה כאשר ההתנהגות של בן הזוג תהיה חריגה להתנהלותו המוקדמת.

התעסקות עם הטלפון הנייד – התנהגות חריגה של בן הזוג יכולה להעיד כי הוא בקשר אינטימי אחר. היא יכולה להתבטא בהודעות שמתקבלות בשעות חריגות, חרדה של בן הזוג להשארת המכשיר הנייד ליד בן הזוג השני, נעילת הסלולרי באמצעות קוד סודי, התנהגות מוזרה כשהוא נשאל אם אפשר להשתמש בו ואף קיומו של טלפון נייד נוסף, אשר מונח ברכב או במקום מסתור רחוק מעינו של בן הזוג.

שינוי התנהגותי – בדרך כלל בן הזוג הבוגד חווה שינוי התנהגותי, שבא לידי ביטוי במקרה הקיצוני, בקוצר סבלנות או נחמדות יתר, כאשר אלו לא היו אופייניים לו בעבר. הביטוי שלהם בהתנהגות משתנה בהתאם לאישיותו של בן הזוג, והיא משליכה על היחס שלו כלפי בן הזוג השני. יש לשים לב לסימנים הבאים במיוחד: סלידה ואדישות של בן הזוג לסובב אותו ולבן הזוג הנבגד בפרט, התנהגות ביקורתית רבה יותר מבעבר, מעורבות יתר בכל הנעשה והקורה בבית,  בן הזוג הופך פתאום להיות אנרגטי וקליל, התנדבות לעשות קניות או לטפל בדברים אחרים אשר יאפשרו לו להיות לבד לפרק זמן מה.

שינויים במראה החיצוני - פתאום אחד מבני הזוג מחליט לפצוח בדיאטה, להירשם לקבוצת ריצה, להצטרף לחוג יוגה או להתחיל להתאמן בחדר כושר כדי לטפח את עצמו. בדרך כלל ההחלטה היא חד צדדית ולא משותפת עם בן הזוג, באופן שיזמין אותו גם כן. מלבד זאת, בן הזוג מתחיל להשקיע בעצמו גם באמצעות רכישת מלתחה חדשה - בגדים מצעירים ואפילו נועזים, ומתחיל להשתמש בתכשירי טיפוח שלא השתמש בהם קודם לכן.

שינויים בחיי המין - אחד מהסימנים המובהקים לבגידה הוא שאחד מבני הזוג מאבד את החשק המיני ותדירות קיום יחסי המין יורדת, כך שהם נעשים לעיתים רחוקות. סימן נוסף הוא שינוי בהרגלי המין - דרישה של אחד מבני הזוג ליתר נועזות או שינוי בתנוחות. סימן אחר הוא כאשר רמת האינטימיות בקשר יורדת, ואחד מבני הזוג נראה מרוחק ואף אולי מתחמק מקיום יחסי מין.

הוצאות חריגות - במידה וקיימים חשבון בנק או כרטיס אשראי משותפים, יופיעו הוצאות ומשיכות כספים חריגות, בתי עסק חדשים שלא ידעתם שבן הזוג שלכם מבקר בהם ועוד. משיכות אלה משמשות לקניית תפנוקים למאהב או המאהבת, ולכן מומלץ לעקוב אחר חשבון הבנק.

מידור בן הזוג - בן הזוג הבוגד ממדר את בן זוגו הנבגד מחייו המקצועיים. ביטוי לכך יכול להיות כאשר הוא לא מרבה לשתף בסיפורים על האנשים שעובדים איתו, לא מספר על יום העבודה שלו או כשהוא אינו מצרף את בן הזוג לאירועים שמארגן מקום העבודה, כמו ערב חברה.

חברים חדשים - כניסת ידיד או ידידה לקשר עם אחד מבני הזוג היא לרוב סימן לבאות, במיוחד אם מדובר בגבר גרוש או אישה גרושה. ההתלהבות סביב אותו קשר ותכיפות המפגשים יכולים ללמד על סדר העדיפויות של בן הזוג ועל הקשר האינטימי שנרקם עם הידידים החדשים. לכן, שימו לב לדברים שבן הזוג משתף עמכם - האם הוא החל לדבר על ידיד חדש?

חברים קיימים – כאשר בן הזוג מבלה באופן תכוף יותר מבעבר עם חברים שלו, זהו סימן אפשרי לבגידה. האם ישנה חברה ספציפית שבת הזוג מבלה איתה כל שבוע? האם ישנו חבר מסוים שבן הזוג נפגש איתו לבירה יותר מבעבר? לעיתים, חברים טובים יכולים לשמש כתירוץ למפגשים של בני הזוג עם המאהב או המאהבת, גם אם אתם מכירים אותם זמן רב.

אם כן, הסימנים האלו עשויים להצביע על קשר אינטימי נוסף שנרקם ללא ידיעתכם, לבן הזוג או בת הזוג שלכם. בסופו של דבר, האינטואיציה שלנו בדרך כלל אינה בוגדת בנו. אם מתעורר בכם חשד לבגידה, ייתכן וקיים סיכוי סביר שבן הזוג בוגד.

טרם עשיית כל מעשה פזיז, צרו איתנו קשר. 

Tags:

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page